Lees hier uitslagen per School/Vereniging
Resultaten Poule's : B.P.O. Toernooi 18-05-'19 Pagina 1
Resultaten van de meisjes geboren in 2010 t/m 2011 Poule 1 ( 4 )
! 1 !Jelena Nijhuis Judoschool Haagsma
-27 ! 2 !Anouk Kerbof j.s. Wouter Meijer
! 3 !Giulia Melisie Judopromotion Twente
! 4 !Samantha van Soeren Judoteam SVV
Resultaten van de meisjes geboren in 2010 t/m 2011 Poule 3 ( 9 )
! 1 !Valerie Heistek J.E.S Heerenveen
-30 ! 2 !Jasmijn Papen JV Thag
! 3 !Esther Meijer Judoteam IJsselmond
! 4 !Lotte Wilschut Joey's Judoschool
Resultaten van de meisjes geboren in 2010 t/m 2011 Poule 5 ( 3 )
! 1 !Charel Scholtens Judo Ryu Muntendam
-33 ! 2 !Jorinde Smeding Judover. Grootegast
! 3 !Emily Veenstra Sportinn Steenwijk
! 4 !
Resultaten van de meisjes geboren in 2010 t/m 2011 Poule 7 ( 4 )
! 1 !Emmy Sprenger J.E.S Heerenveen
-36 ! 2 !Evi Nijland Judo Instuut Noord
! 3 !Noa de Jeu BSV Anbergen Slagh.
! 4 !Lize Luth Sportinn Steenwijk
Resultaten van de meisjes geboren in 2008 t/m 2009 Poule 2 ( 3 )
! 1 !Nikki Adema Sportc.Akkermans
-27 ! 2 !Rheese Beckx Asahi Budover. Assen
! 3 !Lieke Ruzius Judo Instuut Noord
! 4 !
Resultaten van de meisjes geboren in 2008 t/m 2009 Poule 4 ( 6 )
! 1 !Sterre Schonewille Asahi Budover. Assen
-30 ! 2 !Nynke de Vries FMT Sport
! 3 !Dianne Mensink Judo Instuut Noord
! 4 !Danique Meijer Judo Instuut Noord
Resultaten van de meisjes geboren in 2008 t/m 2009 Poule 6 ( 6 )
! 1 !Maaike Hoogeveen Sportc.Akkermans
-33 ! 2 !Maartje Velstra FMT Sport
! 3 !Julie Vennink JC Krimpenerwaard
! 4 !Yara Papen JV Thag
Resultaten van de meisjes geboren in 2008 t/m 2009 Poule 8 (10 )
! 1 !Mirthe v.d. Goot Sportc.Akkermans
-36 ! 2 !Hanneke Plaggemars Judopromotion Twente
! 3 !Maira de Boer Budo Boot Zwolle
! 4 !Nathalie Steijn Shoganai Dronten
Resultaten Poule's : B.P.O. Toernooi 18-05-'19 Pagina 2
Resultaten van de meisjes geboren in 2008 t/m 2009 Poule 9 ( 6 )
! 1 !Froukje Boessenkool JV Thag
-40 ! 2 !Emma Verweij JC Krimpenerwaard
! 3 !Maud Mossel Judo Ryu Muntendam
! 4 !Sofie Steeman J.E.S Heerenveen
Resultaten van de meisjes geboren in 2008 t/m 2009 Poule 10 ( 5 )
! 1 !Roos Tillema Shoganai Dronten
-43 ! 2 !Daphne Kampen Judo Instuut Noord
! 3 !Huib Kooijman Sportinn Steenwijk
! 4 !Cisca Walet Joey's Judoschool
Resultaten van de meisjes geboren in 2008 t/m 2009 Poule 11 ( 4 )
! 1 !Chantal Krikke J.E.S Heerenveen
-48 ! 2 !Raquel van Dijk Judoteam SVV
! 3 !Berber de Roos Jiritsu
! 4 !Puck Stoel Judoteam IJsselmond
Resultaten van de meisjes geboren in 2005 t/m 2007 Poule 12 ( 6 )
! 1 !Ciska Adema Sportc.Akkermans
-36 ! 2 !Elise Rustige Team Veendam-Hoogez.
! 3 !Jonna Dijkstra Sportc.Akkermans
! 4 !Pietsje Kats J.E.S Heerenveen
Resultaten van de meisjes geboren in 2005 t/m 2007 Poule 13 ( 6 )
! 1 !Anouk Adema Sportc.Akkermans
-40 ! 2 !Sanne Hartman Judo Kings
! 3 !Nienke Reinders Judo Instuut Noord
! 4 !Laura Visser Sportinn Steenwijk
Resultaten van de meisjes geboren in 2005 t/m 2007 Poule 14 ( 5 )
! 1 !Jasmien Hamad St.Judosport Oost
-44 ! 2 !Amara Buwalda Judo Kings
! 3 !Chiara Melisie Judopromotion Twente
! 4 !Zelia Friedrich Van Rheenen Sport
Resultaten van de meisjes geboren in 2005 t/m 2007 Poule 14 ( 6 )
! 1 !Rumaisa Ifrasan Judo Kings
-44 ! 2 !Eva Thole Judo Zwolle
! 3 !Mila Boelsma J.E.S Heerenveen
! 4 !Asmara Angkuw Judoteam SVV
Resultaten van de meisjes geboren in 2005 t/m 2007 Poule 15 ( 8 )
! 1 !Suus Rendering Dijkmansport
-48 ! 2 !Eva Hangiji Lingener Judo Verein
! 3 !Marieke Hielema Judover. Grootegast
! 4 !Emma Metselaar Judo Instuut Noord
Resultaten Poule's : B.P.O. Toernooi 18-05-'19 Pagina 3
Resultaten van de meisjes geboren in 2005 t/m 2007 Poule 17 ( 4 )
! 1 !Marith van Hierden Judoteam IJsselmond
-52 ! 2 !Lais Schottert Judo Dedemsvaart
! 3 !Mia Heuvel ten Judoteam IJsselmond
! 4 !Isa Boersmaa Dijkmansport
Resultaten van de meisjes geboren in 2005 t/m 2007 Poule 19 (12 )
! 1 !Sarah van Driel Team Veendam-Hoogez.
-64 ! 2 !Ellemiek Mosterman Sportinn Steenwijk
! 3 !Anna-Fleur Visser Judo Kings
! 4 !Janna Egger Judo Zwolle
Resultaten van de meisjes geboren in 2002 t/m 2004 Poule 18 ( 6 )
! 1 !Milva Baar Budo Sport Arnhem
-52 ! 2 !Floor Maats Judovereniging Vos
! 3 !Amber Musters Team Veendam-Hoogez.
! 4 !Aisa Vijent Van De Kamp Sport
Resultaten van de meisjes geboren in 2002 t/m 2004 Poule 20 ( 5 )
! 1 !Linde Hanstede Judopromotion Twente
-57 ! 2 !Amel Eilander Judo Zwolle
! 3 !Joyce Grote Punt Van De Kamp Sport
! 4 !Marit Bos Budo Boot Zwolle
Resultaten van de meisjes geboren in 2002 t/m 2004 Poule 21 (11 )
! 1 !Rixt Geertsma Judo Kings
-63 ! 2 !Joyce de Vries Judo Topsport OG
! 3 !Kira Essink NipponJudoAchterhoek
! 4 !Larissa de Visser Van De Kamp Sport
Resultaten van de meisjes geboren in 2002 t/m 2004 Poule 23 ( 4 )
! 1 !Merel van de Kamp Van De Kamp Sport
-70 ! 2 !Annelie Bultena Team Veendam-Hoogez.
! 3 !Eline Slomp Judo Instuut Noord
! 4 !Eva-Loes Huitsing Judopromotion Twente
Resultaten van de meisjes geboren in 2002 t/m 2004 Poule 25 ( 3 )
! 1 !Yvonne Kuiper Team Veendam-Hoogez.
-78 ! 2 !Resa van den Born Shoganai Dronten
! 3 !Katja Kuznetsova NipponJudoAchterhoek
! 4 !
Resultaten van de meisjes geboren in 1994 t/m 2001 Poule 24 ( 5 )
! 1 !Larissa Bultena Team Veendam-Hoogez.
-70 ! 2 !Isa Heideveld Judo Topsport OG
! 3 !Demi van Beukering Budo Sport Arnhem
! 4 !Inge Bos Team Veendam-Hoogez.
Resultaten Poule's : B.P.O. Toernooi 18-05-'19 Pagina 4
Resultaten van de jongens geboren in 2013 t/m 2013 Poule 26 ( 3 )
! 1 !Jayla van Engelen JV Thag
-22 ! 2 !Jordi Duitman Judoteam IJsselmond
! 3 !Julia Schrederhof JVIJ
! 4 !
Resultaten van de jongens geboren in 2012 t/m 2013 Poule 29 ( 4 )
! 1 !Luuk van Stiphout Budo Boot Zwolle
-27 ! 2 !Naomi Kok Judoteam IJsselmond
! 3 !Jason Bijlsma Sportc.Akkermans
! 4 !Joshua Burm Judoteam IJsselmond
Resultaten van de jongens geboren in 2011 t/m 2012 Poule 27 ( 4 )
! 1 !Chiara Schermerhorn Sportstudio Buiten
-21 ! 2 !Joas Roebersen Judoteam IJsselmond
! 3 !Lukas Trouwborst Judoteam IJsselmond
! 4 !Noud Broenink JV Thag
Resultaten van de jongens geboren in 2011 t/m 2012 Poule 28 ( 6 )
! 1 !Arthur Akopjan Sportstudio Buiten
-24 ! 2 !Yinte Simon Joey's Judoschool
! 3 !Djim Kist Sportinn Steenwijk
! 4 !Simon Vaandering Judopromotion Twente
Resultaten van de jongens geboren in 2011 t/m 2011 Poule 30 ( 7 )
! 1 !Nick Tillema Shoganai Dronten
-27 ! 2 !Gossee Winnubst Shoganai Dronten
! 3 !Ilan Bakacak Judoschool Haagsma
! 4 !Tygo Yska Judoschool Haagsma
Resultaten van de jongens geboren in 2011 t/m 2012 Poule 32 ( 4 )
! 1 !Lars Schut Judo Ryu Muntendam
-30 ! 2 !Simon van de Berg Judoteam IJsselmond
! 3 !Sill Kramer Shoganai Dronten
! 4 !Jari Koekkoek Judoteam IJsselmond
Resultaten van de jongens geboren in 2011 t/m 2012 Poule 35 ( 6 )
! 1 !Mikai de Vries Judoteam IJsselmond
-33 ! 2 !Kaan Ozkan Judoteam IJsselmond
! 3 !Jasper Waanders Judo Zwolle
! 4 !Olivier Burm Judoteam IJsselmond
Resultaten van de jongens geboren in 2010 t/m 2010 Poule 33 (11 )
! 1 !Friso Elzinga Judo Kings
-30 ! 2 !Beau Broenink JV Thag
! 3 !Tygo Feijth Judo Zwolle
! 4 !Marijn Wind Judoteam IJsselmond
Resultaten Poule's : B.P.O. Toernooi 18-05-'19 Pagina 5
Resultaten van de jongens geboren in 2010 t/m 2010 Poule 36 ( 7 )
! 1 !Auke Alkema Koka Sexbierum
-33 ! 2 !Florian Huisman Shoganai Dronten
! 3 !Twan Pilage BSV Anbergen Slagh.
! 4 !Justin Bogte B active
Resultaten van de jongens geboren in 2010 t/m 2011 Poule 38 ( 4 )
! 1 !Maylin van Engelen JV Thag
-37 ! 2 !Nino ter Horst Budo Boot Zwolle
! 3 !Collin van Heerde Judoteam IJsselmond
! 4 !
Resultaten van de jongens geboren in 2010 t/m 2011 Poule 40 ( 6 )
! 1 !Mirthe Hartman Judo Kings
-40 ! 2 !Joris Hoekstra Asahi Budover. Assen
! 3 !Jayden Breure Sportstudio Buiten
! 4 !Nigel Steman JVIJ
Resultaten van de jongens geboren in 2009 t/m 2010 Poule 31 ( 9 )
! 1 !Friso Elzinga Judo Kings
-27 ! 2 !Said-Emin Elmoerzajev Budo Sport Arnhem
! 3 !Rutger Eijzenga Sportc.Akkermans
! 4 !Simon Trieschnigg St.Judosport Oost
Resultaten van de jongens geboren in 2009 t/m 2010 Poule 42 ( 9 )
! 1 !Aaron Akker v/d Van Rheenen Sport
-44 ! 2 !Thomas van de Belt Judoteam IJsselmond
! 3 !Joey de Boer Sportinn Steenwijk
! 4 !Luuk Boerman Judoteam IJsselmond
Resultaten van de jongens geboren in 2008 t/m 2009 Poule 34 (10 )
! 1 !Johnvincen Kuipers J.E.S Heerenveen
-30 ! 2 !Ruben Vaandering Judopromotion Twente
! 3 !Samuel Brandts Asahi Budover. Assen
! 4 !Julian Vrieling Judo Instuut Noord
Resultaten van de jongens geboren in 2008 t/m 2009 Poule 37 ( 9 )
! 1 !Thijn Leistra Sakura Eelde
-33 ! 2 !Bram Wiersma Shoganai Dronten
! 3 !Akos Tinkoczij J.E.S Heerenveen
! 4 !Thijs Mecklenfeld BSV Anbergen Slagh.
Resultaten van de jongens geboren in 2008 t/m 2009 Poule 37 ( 9 )
! 1 !Thorben Mutter JV Thag
-33 ! 2 !Christophe Pimpel Budo Sport Arnhem
! 3 !Carsten Bongaarts Shoganai Dronten
! 4 !Syon Bakker Judoteam IJsselmond
Resultaten Poule's : B.P.O. Toernooi 18-05-'19 Pagina 6
Resultaten van de jongens geboren in 2008 t/m 2009 Poule 37 ( 8 )
! 1 !Justin Beverlo Sportc.Akkermans
-33 ! 2 !Mees Franssens St.Judosport Oost
! 3 !Thijs Diele Judoschool Haagsma
! 4 !Kyan Pilage BSV Anbergen Slagh.
Resultaten van de jongens geboren in 2008 t/m 2009 Poule 39 ( 8 )
! 1 !Dior Fickel Van De Kamp Sport
-36 ! 2 !Sven Neele Van De Kamp Sport
! 3 !Jurjen Schadron J.E.S Heerenveen
! 4 !Demyan van Eck Budo Sport Arnhem
Resultaten van de jongens geboren in 2008 t/m 2009 Poule 39 ( 9 )
! 1 !Max Smit Sakura Eelde
-36 ! 2 !Raul Kelly Dijkmansport
! 3 !RiemerJelt Buwalda Judo Kings
! 4 !Leandro van Schie Van De Kamp Sport
Resultaten van de jongens geboren in 2008 t/m 2009 Poule 41 (11 )
! 1 !Joe Daamen Van De Kamp Sport
-40 ! 2 !Mart Veurink Sportcentrum Emsland
! 3 !Sven Tjallingii Budo Sport Arnhem
! 4 !Hugo Vd Veen Judo Ryu Muntendam
Resultaten van de jongens geboren in 2008 t/m 2009 Poule 41 (10 )
! 1 !Noam Siebrecht Jiritsu
-40 ! 2 !Douwe Lesscher JV Thag
! 3 !Ginato Florencia JVIJ
! 4 !Jasper van der Velde JV Thag
Resultaten van de jongens geboren in 2008 t/m 2008 Poule 43 ( 7 )
! 1 !Menno Oevering JVIJ
-44 ! 2 !Finn Cremer Judoteam IJsselmond
! 3 !Xander van Dijk Judoteam IJsselmond
! 4 !Otto Scheepstra Judoteam IJsselmond
Resultaten van de jongens geboren in 2008 t/m 2009 Poule 44 ( 6 )
! 1 !Job Nauta Sakura Eelde
-48 ! 2 !Matthijs Tempelaar Judoschool Haagsma
! 3 !Devinjo Balubun Bijsterbosch
! 4 !Tom Alfrink Joey's Judoschool
Resultaten van de jongens geboren in 2008 t/m 2009 Poule 45 ( 4 )
! 1 !Thijs Duker Judoschool Assen
-52 ! 2 !Jayden Rutten Van Rheenen Sport
! 3 !Rob Bijlsma Sportinn Steenwijk
! 4 !Bart Kacar Joey's Judoschool
Resultaten Poule's : B.P.O. Toernooi 18-05-'19 Pagina 7
Resultaten van de jongens geboren in 2008 t/m 2009 Poule 46 ( 5 )
! 1 !Ian Nijman JVIJ
+52 ! 2 !Jayden Romp Team Veendam-Hoogez.
! 3 !Zoe Hulsebos jv Sakaee
! 4 !Rowin Schokkenbroek Sportinn Steenwijk
Resultaten van de jongens geboren in 2005 t/m 2007 Poule 47 ( 3 )
! 1 !Tim Roesthuis St.Judosport Oost
-34 ! 2 !Matthijs Vos Team Veendam-Hoogez.
! 3 !Taro Zwak Judopromotion Twente
! 4 !
Resultaten van de jongens geboren in 2005 t/m 2007 Poule 47 ( 7 )
! 1 !Boaz Elzinga Judo Kings
-34 ! 2 !Max Rusthoven Judo Instuut Noord
! 3 !Sven Ruzius Judo Instuut Noord
! 4 !Rodin Jager Dijkmansport
Resultaten van de jongens geboren in 2005 t/m 2007 Poule 48 ( 8 )
! 1 !Jaidy van der Horst NipponJudoAchterhoek
-38 ! 2 !Leon Bax Team Veendam-Hoogez.
! 3 !Sander de Vries FMT Sport
! 4 !Jayden Vonk Sportc.Akkermans
Resultaten van de jongens geboren in 2005 t/m 2007 Poule 48 ( 8 )
! 1 !Tymen Huitema Sportc.Akkermans
-38 ! 2 !Matthijs Luinstra Judo Kings
! 3 !Gerhard Roerink St.Judosport Oost
! 4 !Matteo Melisie Judopromotion Twente
Resultaten van de jongens geboren in 2005 t/m 2007 Poule 49 ( 6 )
! 1 !Rick Deurloo Judoschool Haagsma
-42 ! 2 !Sander Commandeur Shoganai Dronten
! 3 !Jelte Ettema Budo Sport Arnhem
! 4 !Jelmer Eijzenga Sportc.Akkermans
Resultaten van de jongens geboren in 2005 t/m 2007 Poule 49 (10 )
! 1 !Serano Maatstaf Budo Sport Arnhem
-42 ! 2 !Chiel Peters van Nijenhof Van De Kamp Sport
! 3 !Magomed Shadiev Budo Sport Arnhem
! 4 !Wesley van Soeren Judoteam SVV
Resultaten van de jongens geboren in 2005 t/m 2007 Poule 49 ( 7 )
! 1 !Luuk Mannebeek St.Judosport Oost
-42 ! 2 !Max Tillema Shoganai Dronten
! 3 !Luca Richardson Judoschool Haagsma
! 4 !Douwe Leushuis Judoschool Haagsma
Resultaten Poule's : B.P.O. Toernooi 18-05-'19 Pagina 8
Resultaten van de jongens geboren in 2005 t/m 2007 Poule 50 ( 6 )
! 1 !Sander Peelen Budo Sport Arnhem
-46 ! 2 !Keanu Quirindongo Budo Sport Arnhem
! 3 !Lyam Middelbos Judoschool Haagsma
! 4 !Ruben Vos Team Veendam-Hoogez.
Resultaten van de jongens geboren in 2005 t/m 2007 Poule 50 ( 7 )
! 1 !Tobias Scheepers Van De Kamp Sport
-46 ! 2 !Tristan Hofs Budo Sport Arnhem
! 3 !Silvan Wierenga Judoteam IJsselmond
! 4 !Joeri Klooster v/d Shoganai Dronten
Resultaten van de jongens geboren in 2005 t/m 2007 Poule 50 ( 6 )
! 1 !Justin Booij Team Veendam-Hoogez.
-46 ! 2 !Jouke Snippe St.Judosport Oost
! 3 !Kelvin de Roo Van De Kamp Sport
! 4 !Robert Tonijan Sportinn Steenwijk
Resultaten van de jongens geboren in 2005 t/m 2007 Poule 51 ( 7 )
! 1 !Leco Terpstra J.E.S Heerenveen
-50 ! 2 !Simon Martendorp JVIJ
! 3 !Redmer Duiker J.E.S Heerenveen
! 4 !Ralph Steijn Shoganai Dronten
Resultaten van de jongens geboren in 2005 t/m 2007 Poule 51 (10 )
! 1 !Thijs Boorsma Judo Kings
-50 ! 2 !Stefaino Keenswijk Van Rheenen Sport
! 3 !Kian Poortvliet Shoganai Dronten
! 4 !Ivar Koek Judoteam IJsselmond
Resultaten van de jongens geboren in 2005 t/m 2007 Poule 53 (10 )
! 1 !Vincent Bos Van De Kamp Sport
-55 ! 2 !Tom Oortwijn Budo Sport Arnhem
! 3 !Luca Dikken Judopromotion Twente
! 4 !Rick Heidema Judo Topsport OG
Resultaten van de jongens geboren in 2005 t/m 2007 Poule 53 (10 )
! 1 !Ralph Kremer Team Veendam-Hoogez.
-55 ! 2 !Wesley Smid Judo Kings
! 3 !Sven Leushuis Judoschool Haagsma
! 4 !Kynan Dobbelaer Van De Kamp Sport
Resultaten van de jongens geboren in 2005 t/m 2007 Poule 55 ( 7 )
! 1 !Gijs Heering Judoschool Haagsma
-60 ! 2 !Arif Kanti Asahi Budover. Assen
! 3 !Ruben Wilbrink Judopromotion Twente
! 4 !Kelvin De Haan J.E.S Heerenveen
Resultaten Poule's : B.P.O. Toernooi 18-05-'19 Pagina 9
Resultaten van de jongens geboren in 2005 t/m 2007 Poule 59 ( 8 )
! 1 !Rowan Bolleman Judoschool Assen
-73 ! 2 !Joep Oortwijn Budo Sport Arnhem
! 3 !Taymen Offringa Asahi Budover. Assen
! 4 !Leon Poortinga Asahi Budover. Assen
Resultaten van de jongens geboren in 2002 t/m 2004 Poule 52 ( 3 )
! 1 !Milan De Kleine Judo Topsport OG
-48 ! 2 !Ruben Kugel Judo Instuut Noord
! 3 !Lars Fintelman Shoganai Dronten
! 4 !
Resultaten van de jongens geboren in 2002 t/m 2004 Poule 54 ( 9 )
! 1 !Niek Geleijnse NipponJudoAchterhoek
-55 ! 2 !Julian Boijenga Dijkmansport
! 3 !Nathan Dickhof Bijsterbosch
! 4 !Ruben Koning St.Judosport Oost
Resultaten van de jongens geboren in 2002 t/m 2004 Poule 56 (10 )
! 1 !Elvin Van Aken Shoganai Dronten
-60 ! 2 !Twan Katoele Team Veendam-Hoogez.
! 3 !Marijn Siebert JV Thag
! 4 !Matthijs Drost Budo Boot Zwolle
Resultaten van de jongens geboren in 2002 t/m 2004 Poule 57 ( 8 )
! 1 !Deanio Dobbelaer Van De Kamp Sport
-66 ! 2 !Milan Jager Dijkmansport
! 3 !Arthur Debije Sportstudio Buiten
! 4 !Julian Persaud Van De Kamp Sport
Resultaten van de jongens geboren in 2002 t/m 2004 Poule 57 ( 6 )
! 1 !Hidde Kuin Team Veendam-Hoogez.
-66 ! 2 !Finn Raterink Shoganai Dronten
! 3 !Dylan KLaver Van De Kamp Sport
! 4 !Marijn Hanstede Judopromotion Twente
Resultaten van de jongens geboren in 2002 t/m 2004 Poule 57 ( 8 )
! 1 !Dave Haagsma Judoschool Haagsma
-66 ! 2 !Jos Meliesien Judoteam IJsselmond
! 3 !Dominik Sali Budover. Hoogeveen
! 4 !Colin Dittmar Shoganai Dronten
Resultaten van de jongens geboren in 2002 t/m 2004 Poule 60 ( 4 )
! 1 !Selmer van der Heide J.E.S Heerenveen
-73 ! 2 !Kemen Auteri Judoschool Haagsma
! 3 !Jesse Meijer Judo Instuut Noord
! 4 !Lars Bovendeerdt Dijkmansport
Resultaten Poule's : B.P.O. Toernooi 18-05-'19 Pagina 10
Resultaten van de jongens geboren in 2002 t/m 2004 Poule 60 ( 6 )
! 1 !Cas Hoeks Judoschool Haagsma
-73 ! 2 !Theys Smits Van Rheenen Sport
! 3 !Jitze Keizer Van De Kamp Sport
! 4 !Joran Zantingh Budover. Hoogeveen
Resultaten van de jongens geboren in 2002 t/m 2004 Poule 62 ( 4 )
! 1 !Luuk van Nieuwland NipponJudoAchterhoek
-81 ! 2 !Jens Kuin Team Veendam-Hoogez.
! 3 !Willem Vrieling Judo Instuut Noord
! 4 !Thomas vd Haar Judoteam IJsselmond
Resultaten van de jongens geboren in 1963 t/m 2001 Poule 58 ( 5 )
! 1 !Kaesey Milton Shoganai Dronten
-66 ! 2 !Owen Wiehink Judo Instuut Noord
! 3 !Harry Martens Shoganai Dronten
! 4 !Luuk Holterman Judo Zwolle
Resultaten van de jongens geboren in 1963 t/m 2001 Poule 61 ( 9 )
! 1 !Daniel Wassenaar Shoganai Dronten
-73 ! 2 !Klaas Veld Bijsterbosch
! 3 !Sun Steenken Shoganai Dronten
! 4 !Daniel Bos Van De Kamp Sport
Resultaten van de jongens geboren in 1963 t/m 2001 Poule 63 ( 8 )
! 1 !Thomas van Mourik Shoganai Dronten
-81 ! 2 !Jelle Krist Judo Zwolle
! 3 !Daniel Jonker Judo Topsport OG
! 4 !Jeffrey Meijer Judo Instuut Noord
Resultaten van de jongens geboren in 1963 t/m 2001 Poule 64 (10 )
! 1 !Maarten Pol Shoganai Dronten
+81 ! 2 !Thom Rozier Team Veendam-Hoogez.
! 3 !Jelle Swienink Judo Zwolle
! 4 !Tim Venema Shoganai Dronten